Pyrkonowe szaleństwo! Promocje na gry fabularne i paragrafowe
  • -20%
Cyberpunk RED: Data Pack i Ekran Mistrza Gry
Cyberpunk RED: Data Pack i Ekran Mistrza Gry
Cyberpunk RED: Data Pack i Ekran Mistrza Gry
Cyberpunk RED: Data Pack i Ekran Mistrza Gry
Cyberpunk RED: Data Pack i Ekran Mistrza Gry
Cyberpunk RED: Data Pack i Ekran Mistrza Gry

Cyberpunk RED: Data Pack i Ekran Mistrza Gry

wiek:
16+
liczba graczy:
2-6
język:
polski
9788367619004

Nie bój żaby, Choomba, bo sobie styki poprzepalasz pod tą śliczną, chromowaną kopułą! Ubezpieczamy cię pełnymi garściami narzędzi przydatnych zarówno dla MG, jak i dla Graczy. 

Na Ekranie Mistrza Gry do Cyberpunk RED znajdziesz samo gęste: to cztery panele dobroci, pełne przydatnych tabel i najważniejszych zasad systemu po wewnętrznej stronie. Zapomnij o przydługim grzebaniu w podręczniku, kiedy trzeba sprawdzić coś na szybko! 

Wybierz rodzaj podręcznika przed zakupem (wersja z PDF lub bez PDF).

 

Powrót do Night City!

W tym mieście lepiej poznać mieszkańców na wylot. Miejsca, w których się gnieżdżą, przesiadują, spiskują i szukają okazji, żeby oderwać się od mrocznej rzeczywistości. Bo wiesz, Choomba, po Night City lepiej nie włóczyć się beż żadnego celu. Beztroski turysta sam się prosi, żeby stać się przynętą na Bozosów – a to w najlepszym przypadku. W najgorszym…? Nie chcesz wiedzieć.

Mistrz Gry powinien znać ryzyko i wiedzieć, w co pakuje swoich Graczy. No i pamiętać, że nawet najlepiej przygotowana przygoda może ugrzęznąć w bagnie szczególików, które albo ją rozbujają, albo rozwalą. Ale nie bój żaby, Choomba, bo sobie styki poprzepalasz pod tą śliczną, chromowaną kopułą! Ubezpieczamy cię pełnymi garściami narzędzi przydatnych zarówno dla MG, jak i dla Graczy.

Oto Cyberpunk RED: DataPack, a w nim:

  • Dwanaście map zawierających lokacje, których potrzebuje każda rozgrywka w Cyberpunk RED: punkty styku Stref Walki, wiadukty na autostradzie, tereny Pustkowia i lądowiska helikopterów Megakorporacji.
  • Zestawienia losowych spotkań i miejsc, które pozwolą ożywić Night City: nieznajomi w metrze, popularne miejscówki, freelancerzy i stoiska na Nocnym Północnym.
  • Plik arkuszy kart postaci do Cyberpunk RED.
  • Pakiet nowiutkich Kanałów Aktualności z gotowymi do poprowadzenia przygodami, które możesz śmiało połączyć z wymienionymi wyżej materiałami!

Gra nabiera tempa!

Na Ekranie Mistrza Gry do Cyberpunk RED znajdziesz samo gęste: to cztery panele dobroci, pełne przydatnych tabel i najważniejszych zasad systemu po wewnętrznej stronie. Zapomnij o przydługim grzebaniu w podręczniku, kiedy trzeba sprawdzić coś na szybko – ulice Night City są nieubłagane dla tych, którzy zwlekają. Zawsze coś się na nich dzieje na pełnej szybkości i niech tak samo będzie w waszej grze! Twoich Graczy przywita natomiast przepiękna panorama Night City, która znalazła się po zewnętrznej stronie Ekranu. Niech nie zapominają, gdzie żyją i z czym się mierzą – wiecznie głodne miasto pochłonie ich doszczętnie, jeśli nie będą mieli się na baczności.

Co dalej?

Poszukujesz kolejnych ciężkich wrażeń i braindance'owych doświadczeń? Sprawdź produkty, które mogą cię zainteresować!

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

Oryginalny wydawca: R. Talsorian Games
Opracowanie, redakcja: Mike Pondsmith, James Hutt, Cody Pondsmith, J Gray, Matt Click
Tłumaczenie: Janek Sielicki, Marcin Życzkowski
Redakcja: Marcin Życzkowski

Produkt został dodany do listy życzeń