Zew Cthulhu - Black Monk: gry fabularne (RPG)!

ZEW CTHULHU

Wielcy Przedwieczni rządzili eony przed pojawieniem się człowieka. Pozostałości ich miast i zakazanej wiedzy można odnaleźć na wyspach Pacyfiku, pośród ruchomych piasków pustyń oraz na biegunach. Wielcy Przedwieczni śpią – jedni pod powierzchnią ziemi, inni na dnie oceanu w mieście R’lyeh istniejącym dzięki zaklęciom wielkiego Cthulhu. Kiedy gwiazdy osiągną właściwą pozycję, powstaną, by ponownie władać ziemią.

Aktywne filtry

 • Zew Cthulhu: Księga Strażnika

  210,00 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Tylko w trakcie przedsprzedaży: Wersja PDF GRATIS - wysyłka sierpień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). Zew Cthulhu 7. Edycja to kultowa gra fabularna pełna tajemnic i horrorów, gdzie jeden z graczy wciela się w rolę Strażnika Tajemnic, narratora opowiadającego historię, a reszta uczestników gry to Badacze Tajemnic, rozwiązujący zagadki bohaterowie z przypadku. 

  Przedsprzedaż
 • Horror nad Wartą: polskie scenariusze

  139,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Tylko w trakcie przedsprzedaży: Wersja PDF GRATIS - wysyłka sierpień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). Każdy ze scenariuszy z podręcznika "Horror nad Wartą" zaprowadzi Was do innego polskiego miasta. Tajemnicze morderstwa, niewyjaśnione zaginięcia i niewypowiedziana groza… Z tym wszystkim zmierzyć się będą musieli Wasi Badacze. Czy odważą się stawić czoła przerażającej prawdzie?

  Przedsprzedaż
 • Masks of Nyarlathotep -...
  Szybki podgląd

  Masks of Nyarlathotep - zestaw rekwizytów do kampanii

  599,00 zł

  Zestaw ponad 130 rekwizytów i pomocy do kampanii "Masks of Nyarlathotep" do Zewu Cthulhu 7 ed. Najwyższej jakości rekwizyty zostały wykonane przez H.P.Lovecraft Historical Society. Język angielski.

 • Cienie Tatr: polskie scenariusze

  139,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Tylko w trakcie przedsprzedaży:  Wersja PDF GRATIS - wysyłka sierpień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). XX wiek obfitował w wiele niewyjaśnionych spraw, które zostały ukryte przed wzrokiem opinii publicznej... Scenariusze z podręcznika "Cienie Tatr" wrzucą Waszych Badaczy w wir wydarzeń w Polsce, z których tylko nieliczni wyjdą o własnych siłach. 

  Przedsprzedaż
 • Dark Adventure Radio...
  Ostatnie sztuki
  Szybki podgląd

  Dark Adventure Radio Theatre - Masks of Nyarlathotep...

  1 199,00 zł

  HP Lovecraft Historical Society stworzyło unikatowe słuchowisko na podstawie kampanii Masks of Nyarlathotep do Call of Cthulhu 7ed. Zewstaw zawiera 6 CD z wyjątkowym słuchowiskiem oraz ponad 80 dokumentów i pomocy do wykorzystania podczas kampanii. Słuchowisko i materiały w języku angielskim.

 • Zasobnik Strażnika

  129,90 zł 114,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Narzędzie dla Strażników, zawiera solidny 3-panelowy ekran Strażnika z kluczowymi zasadami, broszurę z informacjami do szybkiego poruszania się po Księdze Strażnika, dwa ekscytujące scenariusze z obsadą gotowych do gry śledczych oraz trzy mapy plakatowe.

  Przedsprzedaż
 • Dark Adventure Radio...
  Szybki podgląd

  Dark Adventure Radio Theatre - Masks of Nyarlathotep...

  299,00 zł

  HP Lovecraft Historical Society stworzyło unikatowe słuchowisko na podstawie kampanii Masks of Nyarlathotep do Call of Cthulhu 7ed. Zewstaw zawiera 6 CD z wyjątkowym słuchowiskiem oraz 20 dokumentów i pomocy do wykorzystania podczas kampanii. Słuchowisko i materiały w języku angielskim.

 • The Call of Cthulhu DVD -...
  Ostatnie sztuki
  Szybki podgląd

  The Call of Cthulhu DVD - film w reż. Andrew Lemana

  99,90 zł

  DVD zawiera film "Call of Cthulhu" w reżyserii Andrew Lemana (47min, czarno-biały), soundtrack, 28 minutowy dokument o powstawaniu filmu, dwie prezentacje, usunięte sceny oraz rekwizyty w pdf. Opis na filmweb.pl

 • Zestaw: 4 Talie Strażnika
  • Obniżka
  • Pakiet

  Zestaw: 4 Talie Strażnika

  159,60 zł -20% 127,68 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Zestaw zawierający 4 talie, która pomogą każdemu Strażnikowi Tajemnic: Szaleńcze Fobie, Uzbrojenie i Artefakty, Intrygujące Postaci i Niefortunne Zdarzenia!

  Przedsprzedaż
 • The Whisperer in Darkness...
  Ostatnie sztuki
  Szybki podgląd

  The Whisperer in Darkness DVD - film w reż. Seana Branneya

  99,90 zł

  DVD zawiera film "The Whisperer in Darkness" w reżyserii Seana Branneya (103min, czarno-biały), napisy w 23 językach, rekwizyty w pdf, 43 minutowy dokument o powstawaniu filmu, dodatkowe prezentacje technik filmowych, usunięte sceny. Opis na filmweb.pl

 • Kości RPG Zew Cthulhu 7....
  • Obniżka
  Ostatnie sztuki
  Szybki podgląd

  Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja Zielono-czarne

  69,00 zł 62,00 zł
  Zestaw 7 oficjalnych kości do gry fabularnej Zew Cthulhu wyprodukowanych przez Qworkshop.
 • Talia Strażnika: Niefortunne Zdarzenia

  39,90 zł

   PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: WRZESIEŃ 2019

  Wyjątkowa talia, która pomoże każdemu Strażnikowi Tajemnic! W tej talii znajdziesz 55 niespodziewanych wydarzeń, które mogą wpakować graczy w poważne kłopoty.

  Przedsprzedaż