Zew Cthulhu  - Black Monk: gry fabularne (RPG)!

ZEW CTHULHU

Wielcy Przedwieczni rządzili eony przed pojawieniem się człowieka. Pozostałości ich miast i zakazanej wiedzy można odnaleźć na wyspach Pacyfiku, pośród ruchomych piasków pustyń oraz na biegunach. Wielcy Przedwieczni śpią – jedni pod powierzchnią ziemi, inni na dnie oceanu w mieście R’lyeh istniejącym dzięki zaklęciom wielkiego Cthulhu. Kiedy gwiazdy osiągną właściwą pozycję, powstaną, by ponownie władać ziemią.

Aktywne filtry

  • Zew Cthulhu: Księga Strażnika

    210,00 zł

     PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK 2019

    Tylko w trakcie przedsprzedaży: Wersja PDF GRATIS - wysyłka wrzesień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). Zew Cthulhu 7. Edycja to kultowa gra fabularna pełna tajemnic i horrorów, gdzie jeden z graczy wciela się w rolę Strażnika Tajemnic, narratora opowiadającego historię, a reszta uczestników gry to Badacze Tajemnic, rozwiązujący zagadki bohaterowie z przypadku. 

  • Horror nad Wartą: polskie scenariusze

    139,90 zł

     PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK 2019

    Tylko w trakcie przedsprzedaży: Wersja PDF GRATIS - wysyłka wrzesień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). Każdy ze scenariuszy z podręcznika "Horror nad Wartą" zaprowadzi Was do innego polskiego miasta. Tajemnicze morderstwa, niewyjaśnione zaginięcia i niewypowiedziana groza… Z tym wszystkim zmierzyć się będą musieli Wasi Badacze. Czy odważą się stawić czoła przerażającej prawdzie?

  • Masks of Nyarlathotep -...
    Ostatnie sztuki
    Szybki podgląd

    Masks of Nyarlathotep - zestaw rekwizytów do kampanii

    599,00 zł

    Zestaw ponad 130 rekwizytów i pomocy do kampanii "Masks of Nyarlathotep" do Zewu Cthulhu 7 ed. Najwyższej jakości rekwizyty zostały wykonane przez H.P.Lovecraft Historical Society. Język angielski.

  • Dark Adventure Radio...
    Ostatnie sztuki
    Szybki podgląd

    Dark Adventure Radio Theatre - Masks of Nyarlathotep...

    1 199,00 zł

    HP Lovecraft Historical Society stworzyło unikatowe słuchowisko na podstawie kampanii Masks of Nyarlathotep do Call of Cthulhu 7ed. Zewstaw zawiera 6 CD z wyjątkowym słuchowiskiem oraz ponad 80 dokumentów i pomocy do wykorzystania podczas kampanii. Słuchowisko i materiały w języku angielskim.

  • Cienie Tatr: polskie scenariusze

    139,90 zł

     PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK 2019

    Tylko w trakcie przedsprzedaży:  Wersja PDF GRATIS - wysyłka wrzesień 2019 (później dostępna do dokupienia osobno). XX wiek obfitował w wiele niewyjaśnionych spraw, które zostały ukryte przed wzrokiem opinii publicznej... Scenariusze z podręcznika "Cienie Tatr" wrzucą Waszych Badaczy w wir wydarzeń w Polsce, z których tylko nieliczni wyjdą o własnych siłach. 

  • Zasobnik Strażnika

    129,90 zł 114,90 zł

     PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK 2019

    Narzędzie dla Strażników, zawiera solidny 3-panelowy ekran Strażnika z kluczowymi zasadami, broszurę z informacjami do szybkiego poruszania się po Księdze Strażnika, dwa ekscytujące scenariusze z obsadą gotowych do gry śledczych oraz trzy mapy plakatowe.

  • Dark Adventure Radio...
    Szybki podgląd

    Dark Adventure Radio Theatre - Masks of Nyarlathotep...

    299,00 zł

    HP Lovecraft Historical Society stworzyło unikatowe słuchowisko na podstawie kampanii Masks of Nyarlathotep do Call of Cthulhu 7ed. Zewstaw zawiera 6 CD z wyjątkowym słuchowiskiem oraz 20 dokumentów i pomocy do wykorzystania podczas kampanii. Słuchowisko i materiały w języku angielskim.

  • The Call of Cthulhu DVD - film w reż. Andrew Lemana

    99,90 zł

    DVD zawiera film "Call of Cthulhu" w reżyserii Andrew Lemana (47min, czarno-biały), soundtrack, 28 minutowy dokument o powstawaniu filmu, dwie prezentacje, usunięte sceny oraz rekwizyty w pdf. Opis na filmweb.pl

  • Zestaw: 4 Talie Strażnika
    • Obniżka
    • Pakiet

    Zestaw: 4 Talie Strażnika

    159,60 zł -20% 127,68 zł

     PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK 2019

    Zestaw zawierający 4 talie, która pomogą każdemu Strażnikowi Tajemnic: Szaleńcze Fobie, Uzbrojenie i Artefakty, Intrygujące Postaci i Niefortunne Zdarzenia!

  • The Whisperer in Darkness DVD - film w reż. Seana Branneya

    99,90 zł

    DVD zawiera film "The Whisperer in Darkness" w reżyserii Seana Branneya (103min, czarno-biały), napisy w 23 językach, rekwizyty w pdf, 43 minutowy dokument o powstawaniu filmu, dodatkowe prezentacje technik filmowych, usunięte sceny. Opis na filmweb.pl

  • Kości RPG Zew Cthulhu 7. Edycja Zielono-czarne

    69,00 zł 62,00 zł
    Zestaw 7 oficjalnych kości do gry fabularnej Zew Cthulhu wyprodukowanych przez Qworkshop.
  • Talia Strażnika: Niefortunne Zdarzenia

    39,90 zł

     PRZEDSPRZEDAŻ!  WYSYŁKA: PAŹDZIERNIK 2019

    Wyjątkowa talia, która pomoże każdemu Strażnikowi Tajemnic! W tej talii znajdziesz 55 niespodziewanych wydarzeń, które mogą wpakować graczy w poważne kłopoty.