Nowe podręczniki, to nowe opowieści! Obejrzyj nowości!
Miasto Mgły: Dzielnice i Złoczyńcy cz. 1 + PDF
Miasto Mgły: Dzielnice i Złoczyńcy cz. 1 + PDF

Miasto Mgły: Dzielnice i Złoczyńcy cz. 1 + PDF

wiek:
14+
liczba graczy:
2-6
język:
polski

Miasto Mgły pełne jest zakamarków, w których kryją się wyrachowani złoczyńcy. Zostań prawdziwą legendą tego miasta i pomagaj tym, którzy sami nie mogą stawić czoła ciemności. 

Dodatek Dzielnice i złoczyńcy zawiera trzy wyjątkowe dzielnice, które możesz wbudować w krajobraz twojego Miasta Mgły: Niepodległą, Aleję Fortun oraz Podmiasto, a także Władca Marionetek, czyli niewielka, ale okrutna organizacja przestępcza kierowana przez niepozornego sprzedawcę samochodów i troskliwego ojca, w którym przebudził się Mythos Dżepetto 

Do tej pory Podmiasto oraz Władca Marionetek były dostępne tylko w wersji PDF. Niepodległa oraz Alefa Fortun nie były wcześniej publikowane. 

 

Odwiedź nowe dzielnice!

Niepodległa

Niepodległa to dzielnica afroamerykańskich bohaterów ludowych walczących o wolność. Jej mieszkańcy to przede wszystkim przyjaciele, rodzina i społeczność, na której możesz zawsze polegać, mimo, że nie zawsze traktuje cię fair. Jak to w rodzinie, prawda? Niepodległa to też poligon doświadczalny opresyjnej władzy Strażników oraz dom dla tych, którzy się im przeciwstawiają.

Aleja Fortun

Aleja Fortun to dzielnica efekciarskich kasyn i ryzykownych skoków. Możesz tu postawić na wszystko, grać we wszystko i wygrać wszystko... przynajmniej przez jakiś czas. Ten dodatek zawiera specjalną sekcję dotyczącą zasad napadów – zaplanujcie i przeprowadźcie filmowy skok w waszym Mieście Mgły.

Podmiasto

Podmiasto to podziemna dzielnica zwaśnionych wyrzutków i porzuconych dziwactw. Tutaj wszystko, co porzucone, znajduje dom: ludzie, sekrety i śmieci. Tutaj nawet najbardziej odrażające rzeczy mają swoją wartość. I to właśnie tutaj, z dala od wścibskich oczu władz i norm społecznych, odmieńcy tworzą własne zasady...

Władca Marionetek

Władca Marionetek opisuje sylwetkę Waltera Stephensona, Riftera Dżepetto – seryjnego mordercy ukrywający się za maską zwykłego obywatela i zatroskanego ojca. Zarzynając i rozczłonkowując swoje ofiary, naprawdę wierzy, że pewnego dnia będzie w stanie przemienić swojego niepełnosprawnego syna w „prawdziwego chłopca”.

ZAPYTAJ NASZĄ SPOŁECZNOŚĆ

  • Liczba stron: 52
  • Okładka: miękka
  • Format: A4
  • Wydruk: w kolorze
  • Wersja oryginalna: Son of Oak
  • Opracowanie i redakcja: Amit Moshe, Eran Aviram
  • Tłumaczenie: Magdalena Kowalczuk
  • Redakcja: Lidka Migalska
Produkt został dodany do listy życzeń